DOLMUŞLAR TEK ÇATIDA TOPLANIYOR

ORDU GÜNDEMİ
3 yıl önce
Haziran ayı UKOME toplantısı Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda Yıldızlı-Eskipazar-Karacaömer ve Uzunisa hattında çalışan dolmuşların tek çatıda toplanması kararlaştırıldı.
DOLMUŞLAR TEK ÇATIDA TOPLANIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Ulaşım Koordinasyon Merkezi(UKOME), Haziran ayı olağan toplantısında alınan karar doğrultusunda Yıldızlı-Eskipazar-Karacaömer ve Uzunisa dolmuşları tek renk ve model araçlarla hizmet vermeye başlayacak.

Gerçekleştirilen Haziran Ayı Olağan UKOME toplantısında 80 gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen 80 maddenin 34’ü karara bağlanırken, 46 madde ise alt komisyonlara havale edildi.

Toplantıda Altınordu ilçesi toplu taşıma sistemi Rehabilitasyon Projesi 2. Etap kapsamında, S.S 2NoluUzunisa Kooperatifi, S.S 33 Nolu Yıldızlı Kooperatifi, S.S 61 Nolu Eskipazar Kooperatifi ve S.S 110 NoluKaracaömer Kooperatifleri ile ilgili madde görüşülerek kabul edildi. Bu 4 kooperatifin kullandığı güzergahlarda kısa süre içerisinde tek renk ve model araçlar hizmet vermeye başlayacak.

Yorum Yazın