Ordu'nun Altın Çocukları

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, okul sporları ve federasyon faaliyetlerinde dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.

Ordu'nun Altın Çocukları
  • 07 Haziran 2017, Çarşamba 16:37

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, okul sporları ve federasyon faaliyetlerinde dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.

Makamında gerçekleşen ödül töreninde konuşan İl Müdürü Mustafa Genç, Ordulu sporcuların farklı branşlarda başarılar elde etmesinden büyük gurur duyduklarını belirtti. Mustafa Genç, "Dereceye giren sporcularımızın sayılarının artıyor olması bizleri çok mutlu etmektedir. Bu başarıda emeği olan antrenörlerimizi ve sporcularımızı kutluyorum. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin daha büyük başarılar elde etmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile bu zaman kadar olduğu gibi bundan sonrada her türlü imkanı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Törende ödüllendirilen sporcular şunlar:  Aydın'da yapılan okullar arası 17-18 yaş genç erkekler A Grekoromen Güreş  Türkiye Şampiyonası'nda 55 kiloda ikinci olan  Erol Yüksel, 15-16 yaş genç B grekoromen stilde 39-42 kiloda üçüncü olan Cevat Can Canlı, 54 kiloda ikinci olan Taner Garip, 13-14 yaş yıldız erkekler grekoromen stilde 53 kiloda üçüncü olan Emre Alparslan, 35 kiloda üçüncü olan Umut Çoban,  Nevşehir'de yapılan Okullararası Küçük Erkekler Judo  Türkiye Şampiyonası'nda 55 kiloda birinci olan Kadir  Gümele, 50 kiloda 3. olan Berke Şensoy, küçük kızlarda 52 kiloda ikinci olan Zeynep Bilgi,  Çorum'da yapılan gençler serbest güreş şampiyonasında 65 kiloda ikinci olan Sefa Öztürk,  Antalya'da yapılan 11 yaş serbest ve grekoromen güreş şampiyonasında 75 kilo ve 90 kiloda üçüncü olan Fetullah Şaşmaz, 14-15 yaş serbest stilde 53 kiloda ikinci olan Taner Garip ve  Amasya'da yapılan Okullar Arası Genç Erkekler A Hentbol Şampiyonası'nda  Türkiye dördüncüsü olan Cumhuriyet Anadolu Lisesi. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 12 8 2 2 13 26
2 Medipol Başakşehir 12 8 2 2 9 26
3 Beşiktaş 12 6 4 2 7 22
4 Kayserispor 12 6 4 2 5 22
5 Fenerbahçe 12 5 5 2 8 20
6 Demir Grup Sivasspor 12 6 1 5 -1 19
7 Bursaspor 12 5 3 4 7 18
8 Göztepe 12 5 3 4 1 18
9 Akhisar Bld. Genç. 12 5 3 4 -1 18
10 Aytemiz Alanyaspor 12 5 2 5 3 17
11 Trabzonspor 12 4 4 4 -3 16
12 Yeni Malatyaspor 12 4 2 6 -4 14
13 Antalyaspor 12 3 4 5 -7 13
14 Kasımpaşa 11 3 3 5 -3 12
15 Atiker Konyaspor 12 3 2 7 -4 11
16 Karabükspor 11 2 2 7 -7 8
17 Osmanlıspor FK 12 2 2 8 -9 8
18 Gençlerbirliği 12 2 2 8 -14 8
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 12 7 4 1 10 25
2 MKE Ankaragücü 12 7 3 2 8 24
3 Giresunspor 12 6 5 1 9 23
4 Çaykur Rizespor 12 6 3 3 6 21
5 Vartaş Elazığspor 12 5 3 4 3 18
6 Adanaspor 12 5 3 4 -4 18
7 İstanbulspor 12 5 2 5 1 17
8 Altınordu 12 4 4 4 3 16
9 Gazisehir Gaziantep FK 12 3 6 3 4 15
10 Balıkesirspor 12 5 3 4 3 15
11 Adana Demirspor 12 4 3 5 -1 15
12 Boluspor 12 4 2 6 0 14
13 Samsunspor 12 3 5 4 -1 14
14 Erzurum BB 12 3 4 5 -4 13
15 Eskişehirspor 12 3 5 4 -3 11
16 Denizlispor 12 3 2 7 -8 11
17 Manisaspor 12 4 1 7 -5 4
18 Gaziantepspor 12 1 2 9 -21 2
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 13 10 1 2 15 31
2 Afjet Afyonspor 13 9 3 1 13 30
3 Keçiörengücü 13 9 2 2 26 29
4 Menemen Belediyespor 13 9 2 2 19 29
5 Sivas Belediyespor 13 8 4 1 13 28
6 İnegölspor 13 6 4 3 2 22
7 Sancaktepe Belediyespor 13 5 5 3 6 20
8 Tokatspor 13 5 5 3 -3 20
9 Kastamonuspor 13 6 1 6 3 19
10 Sarıyer 13 5 3 5 0 18
11 Amed Sportif 12 4 4 4 6 16
12 Bucaspor 13 3 4 6 -1 13
13 Bodrumspor 13 3 4 6 -6 13
14 Etimesgut Belediyespor 12 2 4 6 -7 10
15 Eyüpspor 13 2 3 8 -12 9
16 Tuzlaspor 13 2 1 10 -14 7
17 Kocaeli Birlik Spor 13 1 2 10 -19 5
18 Mersin İdmanyurdu 13 1 0 12 -41 3
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 13 8 3 2 16 27
2 Altay 13 8 3 2 11 27
3 Bandırmaspor 13 8 1 4 7 25
4 Sanliurfaspor 13 7 3 3 8 24
5 Kırklarelispor 13 7 3 3 5 24
6 Sakaryaspor 13 6 5 2 8 23
7 Niğde Belediyespor 13 6 4 3 4 22
8 Bugsaşspor 13 6 3 4 4 21
9 Hacettepe Spor 13 5 5 3 6 20
10 Zonguldak Kömürspor 13 5 4 4 -2 19
11 Konya Anadolu Selçukspor 13 4 4 5 -2 16
12 Pendikspor 13 3 5 5 -2 14
13 Fatih Karagümrük 13 4 2 7 -3 14
14 Karşıyaka 13 2 5 6 -8 11
15 Fethiyespor 13 2 4 7 -10 10
16 Nazilli Belediyespor 13 2 3 8 -14 9
17 Kahramanmaraşspor 13 1 4 8 -14 7
18 Silivrispor 13 1 3 9 -14 6

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 23.11.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık