Ordu’da Kimler Belediye Meclis Üyesi Seçildi

Belediyelerin meclis üyeleri şu isimlerden oluşuyor;

Ordu’da Kimler Belediye Meclis Üyesi Seçildi
  • 09 Haziran 2015, Salı 19:15
ALTINORDU
 
AK PARTİ; Selim Altaş (Kontenjan),  Aydın Şaşmaz (Kontenjan), Sebayittin Gürbüz (Kontenjan), Süleyman Tomakin, Rabia Gözpınar, Hayati Öztürk, Ertan Bakır, Fatih Evli, Namık Kemal Karadeniz, Engin Hekim, Celal Tezcan, Şenol Erdoğdu, Mustafa Ateş, Avni Baytar, Tuğba Kılıç, Selim Odabaş, Mustafa Şenocak, İshak Azaklı, Damla Turan.
 
CHP; Hasan Karamustafaoglu, Ulaş Kefeli, Gürsel Erkoç, Barış Sağra, Ahmet Duman, Filiz Katırcıoglu, Gülbey Demirci, Duygu Canik, Ricayı Başar           
 
MHP; Mesut Engin, Mahmut Bekir Gürcan, Serdar Akpınar.
 
 
AKKUŞ
 
AK PARTİ; Hüseyin Kocakoç (K), Dursun Ali Balta (K), Azmi Kocagöz, Şeref Gül, Erdem Çayıroğlu, İhsan Çam, Mehmet Kayaoğlu, Hüsamettin Sevindik, Kemal Akkoca, Sevgi Türk, Mehmet Çapoğlu, Hüseyin Efil, Beytullah Soylu
 
CHP; Nihdat Güngör, Dilaver Mıhçı
 
 
 
AYBASTI 
 
AK PARTİ; Mehmet Er (Kontenjan), Selahattin Sucu (Kontenjan) Salih Çelebi, Vakıf Güley, Fikmet Demir, Şenel Güdük, Ziya Akkuş, Selahattin Yedi Yıldız, Aydın Ay, Hayri Kadirhan, Ümran Kök
 
CHP; Adem Kutlu, Zühtü Aydoğan, Aydın İstek, Duran Demirel
 
 
 
 
 
ÇAMAŞ          
 
AK PARTİ; İsmail Çelik (Kontenjan), İsmail Çelik, Musa Uygun, Ahmet Sünnü, Özgür Çıtır, Mehmet Yazıcı, Murat Çakır, Hüseyin Karip
 
CHP; Dursun Mert, Halit Hatipoğlu
 
MHP; Sezai Çelik
 
 
 
ÇATALPINAR 
 
AK PARTİ; Musa Sarıdiken (Kontenjan), İsa Sezen, Ahmet Soğuksu, Ayhan Gevrek, Mehmet Akkaya, Mustafa Dönmez, Salih Kuru, Hidayet Türkkan
 
SAADET PARTİSİ; Mehmet Bakar, Murat Emen, Ramazan Dere
 
 
 
ÇAYBAŞI 
 
AK PARTİ; İsa Karayiğit (kontenjan), Hüseyin Semiz, Hasan Fahri Bardan, Nuri Baş, Muzaffer Kurt, Hüseyin Coşkun, Necmi Keskin, Hasan Midilli, Mehmet Karayiğit
 
MHP; İdris Karayiğit, Muzaffer Karayiğit.
 
 
 
FATSA 
 
AK PARTİ; Fahrittin Boğ (Kontenjan), İbrahim Eroğlu (Kontenjan), Şule Kibar (Kontenjan), Haşim Bursalıoğlu, Ahmet Coruh, Ruhan Çaykara, Süleyman Günal, İsmail Demirbaş, Serdar Salman, İhsan Kartal, Muharrem Okyay Sarıhan, Muharrem Aktepe, Kadir Güleş, Ahmet Özcan Kütük, Davut Şirin, Gülay Çörtük Uçar, Mustafa Çolak, Sabahattin Aydın, Mustafa Kuru, Mustafa Karadeniz, Mustafa İşbilir.
 
CHP; Mustafa Darçın, Mübeccel Güler Yalçın, Erol Yerebasmaz, Ümran Coşkun
 
MHP; Günay Karaağaç, Murat Can, Aydın Karakullukçu, Burak Eroğlu, Mustafa Çörtük, Emrullah Hep.
 
 
 
GÖLKÖY
 
AK PARTİ; Bilgi Başar Çelik (Kontenjan), Güngör Erdoğdu (Kontenjan), Yaşar Yılmaz, Mehmet Dalkıç, Kadir Çelenk, Cevat Canlı, Ahmet Ömerustaoğlu, Ertuğrul Öztürk, İsmail Tokgöz, Seyfettin Akçin.
 
CHP; Birol Akdoğan, Osman Sarıyer.
 
MHP; Osman Ömerustaoğlu, Gürsel Aksoy, Neşet Nuhoğlu
 
 
 
GÜLYALI
 
AK PARTİ; Uğur Yetgin (Kontenjan), Muharrem Kılıç, Hüseyin Yurtseven, Efe Korkmaz, Ertan Aksoy, Hasan Öztürk
 
CHP; İbrahim Atasever, Zekayi Kömürcüoğlu, Sezgin Akça
 
 
 
GÜRGENTEPE 
 
AK PARTİ; Halis Gündüz (Kontenjan), Yücel Koca, Necmettin Keskin, Hüseyin Türkoğlu, Mustafa Demir, Yaşar Taşçı.
 
CHP; Haziran Küçük, Ali Atalay, Kemal Çelikkol, Fahri Aslantaş, Şenel Şahin
 
 
 
İKİZCE
 
AK PARTİ: Cihan Altun (K), Hüseyin Korkmaz, Mahir Sapan, İsmail Alparslan, Okan Çelik, Kemal Ergün, Tahsin Kışla
 
CHP; Ramazan Altun 
 
MHP; Muhammet Şirin, Mehmet Sekme, Niyazi Tombaş
 
 
 
KABADÜZ
 
AK PARTİ; Mehmet Yılmaz (Kontenjan), Yusuf Şensoy, Olgun Özcan, Halil Başköy, Sinan Şimşek, Hüsamettin Türkmen, Adem Tepe, Aşkın Hüseyin Uslu
 
MHP; Abdurrahman Doğruyol
 
 
 
KABATAŞ
 
AK PARTİ; Kemal Acısu (Kontenjan), Kemal Özer, Ziya Sarıkaya, Cihan Çalkur, Murat Bozkurt,  Yakup Gürler, Oral Aslanbayrak, Atamal Döngel 
 
CHP; Mustafa Acısu, Bahri Güney, İsmet Yaşar
 
 
 
 
 
KORGAN
 
AK PARTİ; Muhammer ALantepe (K), İbrahim Ayığ (K), Namık Taç, Yüksel Ertuğ, Ahmet Şahin, Necati Çelemoğlu, Ahmet Ali Bolat, Hayati Alan, Muhhamet Artcı, Recep Enki, Ali Şık, Şenel Eskiden, Cemil Gül
 
CHP; Mustafa Adaş, Mehmet Aksoy
 
 
 
KUMRU
 
AK PARTİ; Mehmet Belen (Kontenjan), Muharrem Ertürkmen (Kontenjan), Hamza Karar, Yusuf Yalçuva, Cemal Salgut, Ömer Çekici, Hakkı Ay, Hüseyin Tantu, Hasan Kavcı, Remzi Kınalı, Ahmet Hacı Evin, Cemal Kıyı, Adem Toprakçı 
 
MHP: Mehmet Dizek, Serdar Yazıcıoğlu
 
 
 
MESUDİYE
 
AK PARTİ; Aydın Gündoğdu (Kontenjan), Mustafa Başarslan, Mehmet Tuncer, Celal Şenol, Sırrı Karayaka, İbrahim Ünver, Seyhan Kaya, Hasan Himmetoğlu
 
CHP; Arslan Sarıgül, Selamet Tuncel, Adem Çolak
 
 
 
PERŞEMBE 
 
AK PARTİ; Kahraman Yalçın (Kontenjan), Yavuz Aktürk (Kontenjan ), Mustafa Sayım Tandoğan, Kadir Aydın, Şevki Hızır, Nedim Saka, Halil Ergin, Hüseyin Çakmak ve Sebahattin Mustafa Acartürk.
 
CHP; Olgun Baş, Ziya Karadeniz, Mehmet Ali Şen, Ayfer Öndin.
 
MHP; Ali Himmet Deniz, Rıfat Can Sönmez
 
 
 
ULUBEY
 
AK PARTİ; Kemal Kahraman (KONTENJAN), Okan Cumhur Çuhadar (Kontenjan), Akif Atlı, Mustafa Baki, Kadir Varol, Özgür Yüksel, Hadi Aktaş, Durmuş Kahraman, Hüseyin Türkmen, Elvin Yoldaş
 
CHP; Selim Mercan, Mehmet Eren, Mustafa Taş, Dursun Ali Ses
 
MHP; Abdullah Kılıç
 
 
 
ÜNYE 
 
AK PARTİ; Hüseyin Necdet Yılmaz, Murat Ocak, Mehmet Okuyucu, Mustafa Nevzat Telcioğlu, Mehmet Yaşar Sezgül, Hüseyin Tavlı, Arif Ergün, Reşit Erol, Sibel Cerrahoğlu, Erhan Eren, Osman Nuri Dolu, İbrahim Ecioğlu, Zekai Baş, Abdullah Sarı, Remzi Taş, Hasan Çolakoğlu, Emine Sabire Dönmez, Mustafa Çakmakçı, Ufuk Balcı, Orhan Gürel, Serkan Çolakoğlu, Özlem Aldemir Yiğit, Yahya Karaoğlan, Serkan Güney, Abdulkadir Yıldırım.
 
CHP; Kemal Maral, Emin Yılmaz, Sezai Kantar. 
 
MHP; Hüseyin Yıldız, Murat Çıralı, Ahmet Keskin.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 İstanbul Başakşehir 17 11 3 3 13 36
2 Galatasaray 17 11 2 4 15 35
3 Fenerbahçe 17 9 6 2 14 33
4 Beşiktaş 17 8 6 3 13 30
5 Kayserispor 17 8 6 3 7 30
6 Göztepe 17 9 3 5 4 30
7 Trabzonspor 17 8 5 4 5 29
8 Demir Grup Sivasspor 17 8 2 7 -4 26
9 Bursaspor 17 7 4 6 9 25
10 Yeni Malatyaspor 17 6 4 7 -3 22
11 Kasımpaşa 18 6 4 8 -5 22
12 Akhisar Bld. Genç. 17 5 4 8 -8 19
13 Aytemiz Alanyaspor 18 5 3 10 -6 18
14 Osmanlıspor FK 17 5 2 10 -8 17
15 Antalyaspor 17 4 5 8 -12 17
16 Atiker Konyaspor 17 4 3 10 -7 15
17 Gençlerbirliği 17 3 5 9 -12 14
18 Karabükspor 17 2 3 12 -15 9
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 MKE Ankaragücü 17 10 4 3 12 34
2 Ümraniyespor 17 9 5 3 9 32
3 Çaykur Rizespor 17 9 4 4 11 31
4 Giresunspor 17 8 6 3 10 30
5 Adanaspor 17 7 5 5 -3 26
6 Boluspor 17 7 3 7 4 24
7 Erzurum BB 17 6 6 5 0 24
8 Balıkesirspor 17 7 5 5 4 23
9 Vartaş Elazığspor 17 6 5 6 2 23
10 İstanbulspor 17 6 5 6 1 23
11 Gazisehir Gaziantep FK 17 4 8 5 4 20
12 Altınordu 17 5 5 7 -1 20
13 Adana Demirspor 17 5 5 7 -3 20
14 Samsunspor 17 4 7 6 -6 19
15 Eskişehirspor 17 5 6 6 4 18
16 Denizlispor 17 3 5 9 -11 14
17 Manisaspor 17 6 2 9 -6 11
18 Gaziantepspor 17 1 4 12 -31 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 17 12 2 3 27 38
2 Sivas Belediyespor 17 11 5 1 20 38
3 Hatayspor 17 12 2 3 18 38
4 Afjet Afyonspor 17 11 5 1 15 38
5 Keçiörengücü 17 10 2 5 24 32
6 Sancaktepe Belediyespor 17 9 5 3 12 32
7 İnegölspor 17 8 5 4 1 29
8 Sarıyer 17 7 3 7 3 24
9 Tokatspor 17 6 6 5 -3 24
10 Kastamonuspor 17 7 2 8 5 23
11 Amed Sportif 17 5 5 7 -1 20
12 Etimesgut Belediyespor 17 5 4 8 -4 19
13 Eyüpspor 17 5 3 9 -10 18
14 Bodrumspor 17 4 4 9 -10 16
15 Bucaspor 17 4 4 9 -7 13
16 Tuzlaspor 17 4 1 12 -15 13
17 Kocaeli Birlik Spor 17 2 2 13 -23 5
18 Mersin İdmanyurdu 17 1 0 16 -52 -9
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 17 11 3 3 18 36
2 Altay 17 9 5 3 12 32
3 Bandırmaspor 17 10 2 5 9 32
4 Bugsaşspor 17 9 4 4 13 31
5 Sakaryaspor 17 8 6 3 10 30
6 Sanliurfaspor 17 9 3 5 9 30
7 Hacettepe Spor 17 7 7 3 13 28
8 Kırklarelispor 17 7 5 5 3 26
9 Niğde Belediyespor 17 7 5 5 0 26
10 Zonguldak Kömürspor 17 6 5 6 -4 23
11 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 6 6 -5 21
12 Pendikspor 17 5 5 7 -2 20
13 Fatih Karagümrük 17 5 2 10 -7 17
14 Fethiyespor 17 3 6 8 -10 15
15 Kahramanmaraşspor 17 3 5 9 -13 14
16 Karşıyaka 17 3 8 6 -6 11
17 Nazilli Belediyespor 17 2 4 11 -22 10
18 Silivrispor 17 1 5 11 -18 8

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 20.01.2018 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık