19 Ağustos 2022

İlk Mesajını Kabe'den Verdi !

ORDU GÜNDEMİ
3 yıl önce
Ordu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ali Akdoğan, ilk mesajını Hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklardan verdi. Akdoğan, “Sayın Cumhurbaşkanımıza beni bu göreve uygun görmelerinden dolayı en kalbi duygularımla şükranlarımı arz ederim.” dedi.
İlk Mesajını Kabe'den Verdi !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ordu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ali Akdoğan, rektör atanmasının ardından ilk mesajını hac farizası için gittiği Mekke / Kabe’den verdi.

Hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan Rektör Akdoğan sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı;

Dostlar, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendi tarafından Ordu Üniversitesi Rektörlüğüne atanmış bulunmaktayım. Sayın Cumhurbaşkanımıza beni bu göreve uygun görmelerinden dolayı en kalbi duygularımla şükranlarımı arz ederim.

Bu onurlu göreve atanma sürecinde güvenlerini benden esirgemeyen başta YÖK Başkanımız Prof Dr. Yekta Saraç beye, ayrıca Ordu'muzun siyasi, bürokratik ve sivil toplum kuruluşlarının saygıdeğer temsilcilerine, ayrıca 25 yıldır görev yaptığım Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin başta saygıdeğer Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman olmak üzere tüm akademik ve idari personeline, ayrıca Rize'li dost ve kardeşlerime bana olan destek, güven ve teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim.

Ayrıca Ordu Üniversitesinin çok kıymetli akademik ve idari personeline ve Ordu'lu tüm dost, arkadaş ve hemşehrilerime en kalbi duygularımla sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunarım. Allah, yar ve yardımcımız olsun. Mekke'den, Kabe'den selam, saygı ve dualarımla...

Yorum Yazın