19 Ağustos 2022

Delikanlı Olan Herkesle Çalışırım

ORDU GÜNDEMİ
3 yıl önce
Orduspor ve Yeni Orduspor konusunda önemli açıklamalarda bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “İstedik ki güçler birleşsin ve tek bir takım olsun. Ne yaptıksa ters bir şey çıkmaya başladı.” dedi.
Delikanlı Olan Herkesle Çalışırım

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, basın toplantısının soru-cevap kısmında bir gazetecinin sorusu üzerine son günlerin en önemli konuları arasında yer alan Orduspor ve Yeni Orduspor” konusunda önemli açıklamada bulundu.

Birleşme için çok uğraştığını söyleyen Başkan Güler, “Orduspor hem geçmişimiz hem şimdimiz hem geleceğimiz. Ordusporun şerefli geçmişiyle geleceğini birleştirmek için çok uğraştım. Bununla ilgili akademisyenlerle, uzmanlarla ve aynı zamanda futbol federasyonu başkanıyla, kulüp başkanlarıyla görüşmeler sağladım.  Nasıl Beşiktaş’ın Baba Hakkı’ları varsa bizim de fındık harmanlarından topladığı fındıklarla Orduspor’u kuran ve bize büyük şeref ve onur bırakan Kara Ali’miz, Ali Ataoğlu’muz var. Biz de onun izinde yürüdük.”

DELİKANLI OLAN HERKESLE ÇALIŞIRIM

Kendisinden habersiz hareket edildiğini söyleyen Güler, “İstedik ki güçler birleşsin ve tek bir takım olsun. Ne yaptıksa ters bir şey çıkmaya başladı. Biz futbolun siyasetten uzak ranttan uzak olmasını söylerken çok anlaşılmaz şeyler olmaya başladı. Bir takım düşünün ki 5 yılda 6 basamak birden düştük. İstesek böyle bir şeyi yapamazdık. Ben bu ilin abisiyim. Benden habersiz bir şey olmaması lazım. Bana soruluyor gibi yapıp numara yapılmaması lazım. Spor erdem işidir, ahlak işidir. Ben yönetin değil yönlendiren olacağım. Samimi olan delikanlı olan herkes ile ben çalışırım. Ben başından beri aynı sözdeyim. Ordusporun çok şerefli bir mazisi var, sporcuları var aslanlar gibi çıkarlar”

Yorum Yazın