19 Ağustos 2022

Bayramdan Sonra Görevden Alınıyor

ORDU GÜNDEMİ
3 yıl önce
Hilmi Güler’in Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Genel Müdür’ü görevden alınan OSKİ’de geçmiş dönemden göreve kalan tek isim olan Genel Müdür Yardımcısı’nın da bayramdan sona görevden alınacağı iddia edildi.
Bayramdan Sonra Görevden Alınıyor

OSKİ’de değişim devam ediyor. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasının ardından Büyükşehir ve bağlı kuruluşlarda yönetim katındaki değişim devam ediyor.

Değişimin en fazla olduğu yerlerden biri de Ordu Su Kanalizasyon İdaresi (OSKİ). Daha önce Genel Müdür Fatih Yörük görevden alınmış ve yerine Murat Us OSKİ Genel Müdürü olarak atanmıştı.

Murat Us’un Genel Müdür olarak atandığı OSKİ’de Doğangün Çiflik’te Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı. Yönetim kademesinde değişikliklerin bununla sınırlı kalmadığının iddia edildiği OSKİ’de Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan’ın Kurban Bayramı tatilinden sonra görevden alınacağı iddia edildi. 2014 yılının Nisan ayından beri genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Özkan’in OSKİ’nin üst düzey yönetiminde geçmiş dönemden kalan tek isim olduğu öğrenildi.

Yorum Yazın