Altunel Farkı!!!

ORDU GÜNDEMİ
3 ay önce
Kendisine direkt veya dolaylı ulaşan herkese, maddi manevi her konuda, elinden gelen desteği esirgemeyen, gönüller yapan,  sıra dışı, Ordu'nun yetiştirdiği çok önemli iş insanlarından, bütün şehrin gönlünde taht kurmuş, Ordu Özel Umut Hastanesi yönetim kurulu başkanı ve birçok sektörde başarılı faaliyetler gösteren, yüzlerce hemşehrisine istihdam sağlayan, İdris Altunel yaptığı birbirinden güzel müzik organizasyonlarına bir yenisini ekleyecek.
Altunel Farkı!!!

İLK AKLA GELEN İSİMLERDEN!!!

Sosyal sorumluluk projeleri deyince ilk akla gelen isimlerden birisi Ordu'da şüphesiz ki Altunel'dir...

Her zaman ve her konuda gençlerin yanında olan İdris Altunel yaptığı birçok sosyal sorumluluk projeleriyle hemşehrilerinin takdirini toplamaya devam ediyor...

Ordu’ya ve Ordu’nun gençlerine spor, eğitim gibi birçok konuda sıkça destek olan Altunel bu kez Orduluların gönül teline dokunacak.

Kendisini her konuda ispat etmiş, 7'den 70'e bütün Orduların takdirini kazanmış, İdris Altunel, sesiyle de gönüllere dokunuyor.

BU PROJE GÖNÜLLERE DOKUNACAK!!!

Altunel bu seferki sosyal sorumluluk projesinde sesini konuşturacak, kulakların pasını silecek, gönüllere dokunacak...

Memleketin bir parçası olan herkese bir memleket sevdası gibi yaklaşıp faydalı işlerde bulunma çabasında olan Altunel, şehit aileleri yararına bir müzik dinletisi düzenliyor.

GELİRİ BAŞTACI ŞEHİT AİLELERİNE!!!

Ordu Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan “gönülden nağmeler” müzik dinletisinin en güzel yanı tüm gelirlerin şehit ailelerine bağışlanacak olması.

11 Haziran saat 19.30’da gerçekleşecek müzik dinletisi Ordu Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek. Düzenlenecek bu programa bütün Ordular davetli.

Yorum Yazın